top of page

Küpsiste kasutamise poliitika

Küpsiste kasutamine

Küpsis ehk cookie on väike tekstifail, mille veebilehitseja talletab kasutaja arvutisse. Küpsised sisaldavad anonüümset unikaalset identifitseerimistunnust, mis võimaldab meil tuvastada ja loendada meie veebilehte külastavaid veebilehitsejaid. Me ei kasuta küpsiseid, et edastada meile isikut tuvastavat teavet (näiteks teie nimi või e-posti aadress).


Küpsised ega muud tehnoloogiad ei kahjusta mingil viisil kasutaja arvutit ega faile ning küpsiseid ei saa kasutada programmidele juurdepääsuks ega pahavara levitamiseks.


Kogume infot meie veebilehe funktsioonide kasutamise ja sirvimisteabe, tulemuste lehe, veebilehitseja, IP-aadressi, operatsioonisüsteemi, unikaalse seadme või küpsise ID kohta ning teavet seansi aja ja kestuse kohta.


Automaatselt kogutav teave ei ole mingilgil viisil isikustatud.


Kasutame nii seansispetsiifilisi kui püsivaid küpsiseid. Seansiküpsised aeguvad, kui kasutaja sulgeb veebilehitseja. Püsivad küpsised jäävad kasutaja seadmesse teatud ajaks või seniks, kuni kasutaja need kustutab. Püsivate küpsiste kehtivusaeg varieerub tavaliselt paarist kuust mõne aastani.


Kasutame küpsiseid oma teenuste kasutamise mugavuse parandamiseks, meie veebiteenuste kasutamise analüüsimiseks ja teie identiteedi säilitamiseks meie veebilehel viibimise ajal.


Kasutajal on alati õigus ja võimalus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Erinevad veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on leitav veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised või inglisekeelsel lehel http://www.allaboutcookies.org/.


Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik funktsioonid veebilehel ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kättesaadavad olla.

bottom of page